- O nas słów kilka -

Dwie Historie

Dwie Historie to marka fotograficzna powstała na skutek połączenia się ze sobą dwóch projektów – Marta Bożek Fotografia oraz Fotograf Seweryn Bożek. Fuzja ta była ważnym krokiem na drodze naszego rozwoju ale także spełnieniem marzeń w życiu zarówno zawodowym jak i prywatnym. Kierunek naszej działalności pozostaje bez zmian, od zawsze naszym priorytetem było tworzenie Waszych historii ślubnych i rodzinnych. Razem możemy więcej, razem najlepiej!

Na przełomie lat nasze zdjęcia zdobyły wiele wyróżnień (również tych międzynarodowych), a my jako twórcy zostaliśmy docenieni i umieszczeni w gronie TOP20 najlepszych fotografów ślubnych w Polsce (według rankingów prowedaward.com oraz wpeawards.com czyli dwóch dużych społeczności fotografów ślubnych na świecie). Wyróżniały nas następujące serwisy:

ja3

Jesteśmy małżeństwem, które uwielbia robić zdjęcia! Na co dzień trudno nas rozdzielić dlatego najczęściej pracujemy w duecie. Będąc razem dostrzegamy i czujemy więcej co przekłada się na wartość opowiadanych przez nas historii. W swojej twórczości stawiamy przede wszystkim na naturalność i kreatywność okraszoną dobrym światłem. Uwielbiamy podróże i wyjazdy w plenery, szczególnie te zaczynające się jeszcze przed wschodem słońca. Mamy pracę marzeń! Dzięki niej stajemy się częścią wielu pięknych historii.